Piotrek, kontroler drona z dobrym okiem

Wiedzieliśmy, że jest operatorem i kontroluje drona, ale nie wiedzieliśmy, że podczas lotów drona powstają przepiękne zdjęcia naszego urokliwego miasta. To Piotr Jurczyk z klasy 3bG, który od 11 lat rozwija swoją pasję. Niespodzianką dla nas wszystkich jest kalendarz ścienny Grudziądz 2022 ze zdjęciami miejsc, które Piotr sfotografował w czasie trwania różnych pór roku, w bardzo nieoczywistej optyce.

Dzisiaj Piotr pokazał zdjęcia z ostatniego, przedświątecznego okresu, kiedy spadł pierwszy śnieg i mogliśmy uczestniczyć w jarmarku świątecznym.

Poniżej tylko jedna z Jego prac, oraz kolaż z kalendarza (zrobiony tylko telefonem komórkowym). Może to właśnie pomysł na ciekawy prezent świąteczny. Kalendarz można kupić w sklepie internetowym grudziądzkiej informacji turystycznej i kosztuje 24 zł.

Więcej prac Piotra można oglądać na Instagramie: https://www.instagram.com/pitygiusz/